Submit Your Site To The Web's Top 50 Search Engines for Free!

ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ

Main » 2012 » March » 05
ΑΕΠ ΗΡΑΚΛΗΣ-ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΑΖΩΡΟΥ 1-1
Ο πρωτοπόρος του Βορείου ομίλου της Football League 2, Εθνικός Γαζώρου, ήρθε ισόπαλος 1-1 την Δευτέρα στο Καυταντζόγλειο με τον Ηρακλή στο ματς που ολοκλήρωσε την 11η αγωνιστική της κατηγορίας αν και έπαιζε με 10 παίκτες για ένα ημίχρονο. Αρκετές χαμένες ευκαιρίες για τον γηραιό.
Category: football | Views: 596 | Added by: GeraniosNikos | Date: 2012-03-05 | Comments (0)

Ένα βήμα πιο κοντά στην κατάκτηση του πρώτου πρωταθλήματος στην ιστορία της βρίσκεται η ΑΕΚ, που νίκησε με 3-0 τον Ολυμπιακό και ξέφυγε με 7 βαθμούς από τις "ερυθρόλευκες".
Α.Ε.Κ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  3-0

Η Ένωση νίκησε καθαρά με 3-0 τον Ολυμπιακό στο ντέρμπι κορυφής και πλέον βρίσκεται στο +7 από τις "ερυθρόλευκες" και στο +10 από τον Παναθηναϊκό, με μόλις πέντε αγωνιστικές να απομένουν.

Όπως γίνεται εύκολα αντιληπτό, μόνο με θαύμα μπορεί πλέον να χάσει η ΑΕΚ το πρώτο πρωτάθλημα της ιστορίας της, αφού ακόμα και με δύο ήττες από τους "αιώνιους", θα παραμείνει στην κορυφή.

6. Βριλήσσια              8 (1-15)

Category: volei | Views: 510 | Added by: GeraniosNikos | Date: 2012-03-05 | Comments (0)

ΒΕΡΟΙΑ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 1-1

Την ευκαιρία να επιστρέψει στην κορυφή της βαθμολογίας έχασε η Βέροια που έμεινε στο 1-1 με τον Πανσερραϊκό, στο δευτεριάτικο ντέρμπι της 17ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Football League.
Η «Βασίλισσα του Βορρά» έμεινε μακριά από τον καλό της εαυτό και το πλήρωσε αν και στα τελευταία λεπτά πάλεψε για τη νίκη αλλά ήταν πλέον αργά…

foundoulisi2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΧΙΟΣ 10-2

Το ντέρμπι ήταν μόνο στα χαρτιά, αφού ο Ολυμπιακός κυριάρχησε από το πρώτο λεπτό του ΝΟ Χίου, και παρέμεινε μόνος πρώτος στην βαθμολογία της Α1 Ανδρών, μετά το από αναβολή (16η αγωνιστική) παιχνίδι του πρωταθλήματος.
Με τη σημαντική τους αυτή νίκη οι ερυθρόλευκοι, νιώθουν πλέον πιο άνετοι στην κορυφή της βαθμολογίας με την διακοπή του πρωταθλήματος λόγω των υποχρεώσεων της Εθνικής μας ομάδας (Προολυμπιακό τουρνουά).

afroux
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ-ΕΘΝΙΚΟΣ.Π  15-4
Συντριπτική ήταν η νίκη του ΝΟ Βουλιαγμένης επί του Εθνικού, με σκορ 15-4, σε απο αναβολή παιχνίδι για την 16η αγωνιστική του πρωταθλήματος. Οι παίκτες του Τεό Λοράντου επέβαλαν τον ρυθμό τους από το πρώτο κιόλας 8λεπτο, κόντρα στον αδύναμο αντίπαλό τουςπου ουσιαστικά έχει αποχαιρετήσει τη μεγάλη κατηγορία για δεύτερη φορά στην ιστορία του.
Category: polo | Views: 489 | Added by: GeraniosNikos | Date: 2012-03-05 | Comments (0)