ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ

Main » 2012 » March » 24 » ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΔΙΠΛΟ ΓΙΑ ΠΑΟ, ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 320'
10:33 PM
ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΔΙΠΛΟ ΓΙΑ ΠΑΟ, ΓΚΟΛ ΚΑΙ ΝΙΚΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 320'

Με το γκολ του Κλέιτον στο 18` του ματς με τον ΟΦΗ, ο Παναθηναϊκός ξαναβρήκε δίχτυα στο πρωτάθλημα μετά από 320 λεπτά! Τελευταίο γκολ των πρασίνων ήταν στο 59`του αγώνα με τον Εργοτέλη από τον Μαυρία στην 22η αγωνιστική! Ο Παναθηναϊκός δεν είχε σκοράρει με ΠΑΟΚ, ΑΕΚ και Ολυμπιακό.

ΟΦΗ- ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ 0-1

Αφού έχασε το πρωτάθλημα, ο Παναθηναϊκός επέστρεψε στις καλές εμφανίσεις και στις νίκες, επικρατώντας με 1-0 του ΟΦΗ στο "Γεντί Κουλέ". Καλό ποδόσφαιρο για 60 λεπτά οι πράσινοι, "πέταξαν" ένα ημίχρονο οι Κρητικοί. Δυστυχώς τη δεδομένη χρονική στιγμή η νίκη δεν έχει ουσία για τον Παναθηναϊκό, αφού έχει τεθεί εκτός της διεκδίκησης του πρωταθλήματος και μοναδικός ορατός στόχος είναι η συμμετοχή στα πλέι οφ με τη μεγαλύτερη δυνατή διαφορά από τους ανταγωνιστές του.

Κυκλοφόρησαν οι φωτογραφίες με το κουνέλι που έριξαν οι φίλαθλοι του ΟΦΗ στον αγωνιστικό χώρο στην αναμέτρηση με τον Παναθηναϊκό!!!