ΕΠΙΣΚΕΨΙΜΟΤΗΤΑ

Main » 2012 » March » 3 » Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΩΣΕ ΤΗΝ "ΠΛΑΤΕΙΑ"
8:15 PM
Ο ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΛΩΣΕ ΤΗΝ "ΠΛΑΤΕΙΑ"
Με πρωταγωνιστή για άλλη μια φορά τον Κώστα Μήτρογλου ο Ατρόμητος πήρε το διπλό μέσα στην Νέα Σμύρνη με σκορ 2-1. Δεν έλειψαν και οι εντάσεις αφού διεκόπη το ματς λόγω ρίψης αντικειμένων στον βοηθό Θάνο.

Το σκορ άνοιξε στο 29' ο Μήτρογλου με ωραίο σουτ και στο 67' ο ίδιος σημείωσε το δεύτερο του γκολ, φτάνοντας τα 11 στο πρωτάθλημα. Ο Πανιώνιος μείωσε στο 80' με τον Ντιμπαλά. Τα τελευταία λεπτά του αγώνα ήταν συναρπαστικά για τον Πανιωνιος καθώς παραλίγο να ισοφαρίσει αλλά και για τον Μητρογλου καθώς θα μπορούσε στις καθυστερήσεις του αγώνα να σημειώσει χατ τρικ, αλλά η μπάλα κατέληξε άουτ.

Οι συνθέσεις

Πανιώνιος (Άκης Μάντζιος): Σιδεράκης, Όμο, Κούρντι, Σιόβας, Γουνδουλάκης (46' Μενδρινός), Ρόβας (68' Ντιμπαλά), Πιερ, Σάμαρης, Κούτσι, Ρόκας, Σκέμπρι.

Ατρόμητος (Γιώργος Δώνης): Ράντμαν, Σκόνδρας, Τομάς, Φυτανίδης, Τάτος (81' Νάστος), Μπρίτο (73' Επστάιν), Γιαννούλης, Σφακιανάκης, Δημούτσος, Μήτρογλου, Ζουέλα (58' Ιγκλέσιας).
Category: football | Views: 507 | Added by: GeraniosNikos | Rating: 4.0/1