Main » 2012 » March » 4 » ΜΑΤΣΑΡΑ ΣΤΗΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑ!
5:51 PM
ΜΑΤΣΑΡΑ ΣΤΗΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑ!

ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ - ΚΕΡΚΥΡΑ 4-3

Μεγάλο  ματς έγινε στην Λιβαδειά με νικητή τον οικοδεσπότη με 4-3. Στην πρώτη προσπάθεια του Λεβαδειακού,στο 13',  ο Πόποβιτς πέτυχε το 1-0. 6 λεπτά αργότερα έκανε το 2-0 με με ωραίο σουτ εκτός περιοχής ο Βασιλείου. Δεν άργησε όμως να απαντήσει η Κέρκυρα μόλις 2 λεπτά μετά με αυτογκόλ του Κόρμπου! Στο 26' Ο Σουμπίνιο με εκπληκτικό φαλτσαριστό πλασέ κάνει το 3-1 για τους Βοιωτούς. Στο δεύτερο ημίχρονο συνεχίστηκε ο ίδιος ρυθμός και απο τις δυο ομάδες. Μόλις στο 50' ο Κόρμπος κλειδώσει το σκορ και κάνει το 4-1. τίποτα όμως δεν είχε τελειώσει για τους Φαίακες και μέσα σε 10' βάζει 2 γκολ με τους Ζιαμπάρη ΣΤΟ 67' και με τον Γραμμόζη στο 77' από το σημείο του πέναλτι να δια μορφώνει το στο τελικό 4-3.